Zaznacz stronę

Silne plecy

Silne plecy

Pewnie już jesteś w tym wieku, by wiedzieć, że ludzie nie wyskakują z kapusty. Nie rosną na drzewach, nie spadają z nieba. Człowiek pochodzi z człowieka. W ten sposób każdy z nas jest częścią niezwykłej przygody, niebywałej historii, historii swojej rodziny. Każdy z nas ma odziedziczone w genach nie tylko zdrowie czy skłonności, ale również ogromny zasób doświadczeń, przez które przeszli nasi rodzice, dziadkowie. Możesz z tych skarbów wydobywać to co będzie Cię umacniać i wieść przez życie albo z tego zrezygnować i zacząć wszystko od zera. W dużej mierze sam decydujesz czy czerpiesz siłę z tego co już za plecami.

Być może tak nawet musisz – zacząć od zera.

To jedno spotkanie już się odbyło. Mam dla Ciebie jeszcze kilka. Zapisz się na kolejne tutaj: https://goo.gl/forms/eYQWQ1pkgp9oJJwH2

Niemniej gość naszego spotkania, Jakub Jazdon, z pasją opowiadał jak wielką siłą i motywacją w jego życiu była i wciąż jest postawa jego pradziadka walczącego za wolność, dziadków, rodziców. A pod sam koniec historii wspomina o sobie i braciach, z których pomocą prowadzi dużą firmę zaopatrującą sieć Biedronka w cebulę. Doskonale zdaje sobie sprawę, że jego życie nie stanowi odrębnego opowiadania. Kontynuuje to co rozpoczęli jego przodkowie, daje się nieść czemuś, co dziś wielu wydaje się już niemodne – tradycji, wierze, historii.

Być może jeszcze masz szansę poznać swoją historię, która da Ci siłę. Być może wolisz o niej zapomnieć. Jednak Ty dzisiaj możesz zacząć tak żyć, by kolejne pokolenia z dumą patrzyły wstecz na Ciebie i czerpały inspirację z Twojego przykładu. W ten sposób „nie wszytek umrzesz”, lecz staniesz się dla innych ich silnymi plecami.

—-
Naszych gości trudno spotkać na ulicy. Przeważnie są zabiegani, zapracowani. Zapraszamy ich specjalnie dla Ciebie. Więc niech Ciebie nie zabraknie!

Mamy w zanadrzu nieprzeciętne, najwyższej jakości spotkania, które mają pomóc Ci w odnoszeniu sukcesów, lepszym życiu. Wykorzystaj okazję i weź udział w naszych spotkaniach.

Aby ułatwić Ci udział znaleźliśmy sponsora, dzięki, któremu mogliśmy zniżyć ceny. W czym jeszcze możemy Ci służyć?

Zapisy na kolejne spotkanie są dostępne tutaj: https://goo.gl/forms/eYQWQ1pkgp9oJJwH2

 

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.