Zaznacz stronę

Win + Win na kółkach

Win + Win na kółkach

Kilka tygodni temu, wylatując za granicę, dałem się porwać postępowi i zamówiłem zamiast taksówki Ubera. Zarejestrowałem się przez stronę www, pobrałem apkę na telefon, popełniłem kilka kliknięć i wyznaczyłem trasę na lotnisko. Między kliknięciami dostałem do wyboru auto ekonomiczne lub luksusowe. To ekonomiczne okazało się wystarczająco luksusowe. Aplikacja od razu podała szacunkowy koszt przejazdu.

Po kilkunastu minutach samochód stał pod blokiem. Dodatkowo przewiózł mnie za darmo!!! No, prawie, znaczy się bez fizycznego płacenia gotówką czy kartą. System automatycznie obciążył moją kartę i wystawił fakturę. Ja mogłem cieszyć się przejażdżką i fajną rozmową z kierowcą.

Mnóstwo ułatwień dla mnie – oszczędność czasu, pieniędzy, pracy do wykonania. Mnóstwo ułatwień, oszczędności dla kierowców i mnóstwo ułatwień i oszczędności dla właścicieli Ubera. Pewnie Stephen Covey przekręca się w trumnie – z radości, że jego win-win rozwija się do win-win-win! A nawet win-win-win-win-….

Dostałem od Ubera kod, na który Ty możesz zamówić swoją pierwszą podwózkę do wartości 30zł – za sam kod! Oto ów kod: d994ev2wue. Ja też na tym zyskuję zniżki na kolejne przejazdy.

Ale nie po to się tyle rozpisałem, by Cię wyciągnąć na Ubera, ale na trzeci warsztat: „7 nawyków skutecznego lidera” pt: „Negocjacje + Słuchanie” już w najbliższy poniedziałek 22 maja o 19:00 na Nowoursynowskiej 154a. Koszt: 25zł – studenci/50 – zł pracujący.

Rejestracja na wydarzenie tutaj!

I tu też jest win-win! Twój zysk to:
-rozwój wiedzy – ktoś przygotował dla Ciebie część prezentacyjną,
-rozwój umiejętności – ktoś przygotował dla Ciebie praktyczne ćwiczenia,
-rozwój ciała – ktoś przygotował dla Ciebie jedzenie i przekąski,
-rozwój umiejętności negocjacyjnych,
-rozwój umiejętności słuchania,
-nowe relacje.

Nasz zysk: Budujemy Liderów w kolejnych pokoleniach – budujemy siebie, budujemy Ciebie, rozwijamy projekt, uczymy się od siebie nawzajem (od Ciebie też).

Wszyscy zyskujemy!

Czy czujesz się usatysfakcjonowany czy też jeszcze coś potrzebujesz wynegocjować, aby móc pojawić się na najbliższym spotkaniu?

 

 

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.